עיצוב חניכיים

אחד הדברים שלא מעט אנשים מעוניינים לטפל בו קרוי: "גאמי סמייל". מדובר על כינוי לחיוך שבו השפה העליונה עולה יתר על המידה וחושפת את החניכיים העליונים. תופעה זו נפוצה ביותר נשים מאשר גברים ולא פעם, היא גורמת למבוכה רבה לאדם שסובל ממנה עד כדי כך שהוא ממעט לחייך בציבור. הליך עיצוב חניכיים יכול לסייע לכל אדם הסובל מתופעה זו, להשיג את החיוך המושלם.

עיצוב חניכיים - מתי יש צורך בו?

כאמור, לא מעט אנשים סובלים מתופעה אשר קרויה "גאמי סמייל". מדובר על תופעה אשר רמת החומרה שלה מסווגת בהתאם לכמות החניכיים המוצגות כאשר האדם מחייך. ובמידה ואחוז סך החניכיים המוצגת כאשר אנו מחייכים. היא פחותה מ-25 אחוזים, מצבו של האדם מהבחינה הזו קל, במידה והיחס בחיוך הוא בין 25 אחוזים ל-50 אחוזים מצבו בינוני ואם היחס המוצג בעת החיוך הוא בין 50 אחוזים ל-100 אחוזים מצבו מוגדר כמצב מתקדם. הגורמים לגאמי סמייל יכולים להיות רבים. כך לדוגמא: כאשר הלסת בחלקה העליון מפותח יותר מדי, שיניים קצרות, מחלת חניכיים כלשהי, שפתנו העליונה הנה קצרה או הדוקה ועוד. אם אתם סובלים מתופעה זו חשוב מאוד שתפנו לטיפול יעיל באמצעות עיצוב חניכיים.

מהו הטיפול היעיל ביותר לגאמי סמייל?

הטיפול בגאמי סמייל יקבע בהתאם לגודל הבעיה ולפי הסיבה לבעייה. ניתן למצוא כיום טיפולים כירורגיים שונים כגון: הסרת הרקמה של החניכיים סביב כותרת השן, ניתוח שמטרתו היא לשחרר את הרקמה שתאפשר לשפה טווח תנועה רחב יותר, לעבות את השפתיים באמצעות חומצות היאלורניות ועוד. אם אתם סובלים מתופעה זו כדאי שתפנו ראשית כל לרופא השיניים שלכם על מנת להתעניין בטיפולים אסתטיים שמטרתם היא לעצב את החניכיים שלכם ולהעניק לכם אפשרות לחייך מבלי לחשוף את החניכיים שלכם יתר על המידה. במידה ואינם מוצאים פתרונות בתחום רפואת שיניים הנוגעים לתחום עיצוב חניכיים כפי שאתם מצפים ורוצים, תוכלו לפנות לרפואה האסתטית הנוגעת לשימוש בחומצות היאלורניות ייעודיות הרלוונטיות לצורך הענקת מראה חיוך טוב יותר לכל אדם הסובל מגאמי סמייל ומעוניין לשפר את מראהו.

אהבתם?

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בטוויטר
שיתוף באימייל
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לסודות הנדל"ן 5.

המידע באתר זה הנו אינפורמטיבי בלבד לצורכי פרסום. אין להשתמש במידע זה לשום צורך.

דילוג לתוכן