מרחיק יונים

סובלים מפלישה בלתי רצויה של יונים בבית? אולי זה לא ינחם אתכם לדעת שאינכם לבד, אולם בוודאי תתעודדו לדעת כי סילוק יונים זו משימה שאינם בשמיים- אלא לעיתים קרובות פשוטה והפתרון קרוב בהרבה ממה שיכולתם לדמיין. יונים בבית זו לא גזירה משמיים ואתם בהחלו תוכלו להתמודד עם משימת סילוק יונים כל עוד תעשו זאת באופן נכון וללא ניסיונות של קיצורי דרך. היונים יודעות מצוין כיצד לחזור ומתי, במידה ונעשה ניסיון סילוק יונים לא מוצלח. לכן חשוב להזמין מרחיק יונים מקצועי אשר יטפל בבעית היונים.

כיצד ניתן לבצע סילוק יונים?

הרחקת יונים זהו פרויקט אשר ניתן לבצע במספר שיטות שונות. ניתן לעשות סילוק יונים על ידי דחליל, על ידי רשתות יונים אשר אינם חדירות יונים וכך הן נשארות בחוץ. בנוסף, ניתן להרחיק יונים על ידי הנחת דיסקים או מראות אשר מנצנצים וזזים ברוח מבריחים את היונים אשר כה קל להבהיל. בנוסף, ניתן להניח דוקרנים נגד יונים, לפזר רעל, להדביר ועוד שיטות רבות של הרחקת יונים שחלקן פועלות יותר או פחות ביעילות. כמובן שכל העבודה הזאת נעשית על ידי מרחיק יונים מקצועי, המוסמך לבצע עבודות גלישה בגובה והתקנה של דוקרנים, רשתות וכו'.

הדברה וסילוק יונים בשיטות כימיות

ישנם אנשים אשר אינם מוכנים כי התופעה תחזור אפילו פעם אחת ולא משנה באיזה מחיר יתבצע הדבר, אולם, חשוב לדעת כי הדברה הינה פוגעת לא ביונים, אלא גם בחיות אחרות אשר הנכם מגדלים בבית, פוגעת בבני אדם אשר שואפים את החומר או אוכלים מן האוכל אשר עמד גלוי בזמן הריסוס ויכול לגרום להרעלה קשה. בנוסף, הדברה פוגעת אף ברהיטי הבית, ברצפות פרקט ובעוד חומרים רבים אשר אינם עמידים כנגד רעלים ובהחלט עלולים להינזק באופן ניכר במידה ולא ינקטו בעלי הבית במשנה זהירות. איננו מבצעים הדברה הפוגעת ביונים או בחיות אחרות!

סילוק יונים בשיטה ירוקה ובלתי מזיקה

סילוק יונים בשיטה ירוקה קיים בהחלט ואינכם חייבים כלל להשתמש בשיטות שאינן בריאות. ניתן לבצע סילוק יונים על ידי דוקרנים להרחקת יונים, דחלילים, פיזור חומר שאינו רעיל, רשתות נגד יונים ועוד. סילוק יונים צריך להתבצע באופן מקצועי על מנת לקבל תוצאות משביעות רצון ומניעת ביקורים של היונים – בתקווה שלא ישובו יותר לעולם.

ניתן לקרוא עוד כתבות סוקרות תחום בעמוד הבית שלנו – סודות הנדל״ן 5

אהבתם?

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בטוויטר
שיתוף באימייל
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לסודות הנדל"ן 5.

המידע באתר זה הנו אינפורמטיבי בלבד לצורכי פרסום. אין להשתמש במידע זה לשום צורך.

דילוג לתוכן