הרחקת יונים

חשבתם פעם על יונים? כן, כן, על העופות הלבנים והאפורים הללו שכל כך נפוצים בערים, כמו גם ביישובים קטנים וכפריים יותר. כשחושבים על היונים, מייד עולה בדעתנו היונה שנח שלח מן התיבה ושחזרה לאחר מכן עם עלה זית בפיה.היא זאת שלמעשה בישרה על תום המבול.

כשחושבים על יונים, אנו נזכרים בכך שיונה מהווה סמל לשלום שכולנו מחכים לו.
כשחושבים על יונים, אנו נזכרים באירועים שבהם היינו והפריחו יונים, כדי לציין רגע מרגש ומיוחד. אבל, כשחושבים על יונים ממש לא חושבים על נזקים שהן עושות, על לכלוך שהן גורמות, ועל מחלות שהן מעבירות.

היונה – ונזקיה

אולי לא חושבים על כך, אבל מי שקם יום אחד בבוקר וגילה קן יונים בסמוך לביתו, יגלה זאת מהר: היונים גורמות לנזקים. היונים, כמו כולנו, נצרכות לנקביהן והלשלשת שלהן מאוד מלכלכת וקשה להיפטר ממנה. היונים מגרגרות והומות, גם בשעות המוקדמות של הבוקר, וזה יכול להפריע מאוד.

היונים חיות על הלשלשת והצואה שלהן, ועל כן מעבירות חיידקים ומחלות אשר עלולים להדביק אותנו בקלות. זאת הסיבה שרבים, הנאלצים לחיות ליד היונים, אומרים "לא עוד" ונוקטים בפעולות של הרחקת יונים.

דרכים לביצוע הרחקת יונים

ניתן לפעול בכמה דרכים מרכזיות על מנת להרחיק את היונים מאזור המגורים שלכם. כיום קיימות כמה שיטות פופולאריות ויעילות, אשר היתרון הגדול שלהם הינו הבטיחות. לא מדובר בפיזור של רעל או בשיטות מסוכנות אחרות.

מדובר בשיטות של הרחקת יונים אשר עושות שימוש בחפצים ייעודיים ומונעות מהיונה להגיע אל המקום המבוקש, ובכך לגרום לה לחפש מקום אחר. היונה מסתלקת ומתרחקת מהבית שלכם, ללא כל פגע.

דוקרנים ורשתות

שתי שיטות מאוד נפוצות עבור הרחקת יונים הן התקנה של רשתות נגד יונים והתקנה של דוקרנים נגד יונים. שתי הדרכים מתבססות על אותו רעיון: להערים קושי על היונים בדרכן להגיע אל המקום המבוקש שלהן. הדוקרנים לא מאפשרים להן לעצור במקום שהן רוצות להקים בו את הקן.

הרשתות לא מאפשרות להן לעבור אל תוך האזור המבוקש. היונים ינסו פעם ופעמיים, אך כאשר יקלטו כי אין באפשרותן לעשות זאת, יוותרו ויעופו אל מקום אחר. הרחקת היונים שלכם הצליחה, ואתם שוב חופשיים מדאגות!

ניתן לקרוא עוד כתבות סוקרות תחום בעמוד הבית שלנו – סודות הנדל״ן 5

אהבתם?

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בטוויטר
שיתוף באימייל
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לסודות הנדל"ן 5.

המידע באתר זה הנו אינפורמטיבי בלבד לצורכי פרסום. אין להשתמש במידע זה לשום צורך.

דילוג לתוכן